Modaypa
Sepetim
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 20TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDEKARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %50 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %40 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %40 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %40 İNDİRİM!

Hakkımızda

2015 yılında kurulan Modaypa.com, kadınların kısa sürede vazgeçilmezi haline gelen bir online hazır giyim markasıdır.  Kaliteli ve yerli ürünleri, ulaşılabilir fiyatları ve evrensel moda yaklaşımı Türkiye ve dış pazarlarda yoğun ilgi görmesini ve kategorisinde sektörün liderleri arasında yer almasını sağlamıştır.  


Kurulduğu günden bu yana hedeflerini her zaman bir üst seviyeye taşıyan Modaypa.com, yılların tecrübesi ve sadık müşteri kitlesinin talepleri doğrultusunda kendi tasarımlarını üretmeye ve müşteriyle buluşturmaya başlamıştır. 

Jean modellerinden elbise çeşitlerine, dış giyimden ev şıklığına, pijama modellerinden spor kıyafetlerine uzanan geniş ürün yelpazesiyle Modaypa.com, sezonlardan bağımsız hem trend hem de fonksiyonel parçalar sunarak her genç kadının gardırobunda yer edinmeyi hedefliyor.  

  

Güvenli Alışveriş 
modaypa.com veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. modaypa.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülmez. 
 
Kalite ve Orijinallik Garantisi   
Satılan her ürün modaypa.com’un güvencesi altındadır. Ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında modaypa.com’un özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir. 
 
 
En İyi Müşteri Deneyimi   
En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan modaypa.com müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Instagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır. 


Modaypa.com bir SAN Hazır Giyim Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. Kuruluşudur.